MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Karmstol 9963497
*
nr 996 3497
Karmstol
Intarsia
Utrop:
600 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 23 november 2015
kl 19:04:42
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
18/11 17:23:44
1
300 kr
23/11 18:21:03
2
250 kr
23/11 18:21:03
1
300 kr (Budbetjänt)
23/11 18:21:59
2
350 kr
23/11 18:23:49
1
450 kr
23/11 18:57:32
3
450 kr
23/11 18:57:32
1
450 kr (Budbetjänt)
23/11 18:59:23
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: intarsia karmstol karmstolar stol stolar träinläggningar
-
2041 Akvarell
Aina Larsson (f. 1935), Sverige. Stol. Signerad. B..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 19:47
-
5220 Clubfåtölj
Läder, nitar i trä
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 19:54
-
4257 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige.
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 19:06
-
5199 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Farmor
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 18:50
-
5090 Fåtölj
Howard modell
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 18:35
-
5254 Fåtölj
Pernilla, med fotpall, Bruno Mathsson (1907-1988),..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 19:41
*
Karmstol
Läs om budbetjänten
nr 996 3497
Karmstol
Intarsia
Utrop: | 600 kr |
---|---|
Såld: | 500 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 23 november 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
18/11 17:23:44 | 1 | 300 kr |
23/11 18:21:03 | 2 | 250 kr |
23/11 18:21:03 | 1 | 300 kr (Budbetjänt) |
23/11 18:21:59 | 2 | 350 kr |
23/11 18:23:49 | 1 | 450 kr |
23/11 18:57:32 | 3 | 450 kr |
23/11 18:57:32 | 1 | 450 kr (Budbetjänt) |
23/11 18:59:23 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: intarsia karmstol karmstolar stol stolar träinläggningar
-
2041 Akvarell
Aina Larsson (f. 1935), Sverige. Stol. Signerad. B..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 19:47 -
5220 Clubfåtölj
Läder, nitar i trä
Aktuellt bud: 500 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 19:54 -
4257 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige.
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 19:06
-
5199 Fåtölj
Carl Malmsten (1888-1972), Sverige. Farmor
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 18:50 -
5090 Fåtölj
Howard modell
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 18:35 -
5254 Fåtölj
Pernilla, med fotpall, Bruno Mathsson (1907-1988),..//
Auktionen avslutas
i övermorgon
17 juni kl 19:41